Kategorie
Interwencje

Dla rzecznika praw obywatelskich Marcina Wiącka ojcowie nie są obywatelami? Prawda jest brutalna

Alienowania rodzicielskiego nie ma a ojcowie nie są obywatelami. Tak można streścić prośbę Marcina Wiącka do Zbigniewa Ziobro.

Zaledwie przed miesiącem polski rzecznik rzekomo praw obywatelskich postanowił poprosić Zbigniewa Ziobrę aby ten uznał, że alienowania rodzicielskiego nie ma. Zgodnie z wytycznymi dziwnej organizacji GREVIO. Chce żeby uczyć o tym sędziów, specjalistów z OZSS i pracowników socjalnych. Wynika z tego, że ojcowie nie są obywatelami. Następnym etapem będą pewnie prośby pana Wiącka o wdrożenie kar za użycie tego określenia w przestrzeni publicznej. Taki to rzecznik.

Czym jest GREVIO?

Inicjatywa rzecznika w sprawie alienowania rodzicielskiego została wykonana na zlecenia tej niejasnej dla obywateli i niedemokratycznej struktury, która została ustanowiona przez Konwencję Stambulską. Statut wytworzony na tym zlocie określa, że członków tej ekipy będzie od 10 do 15 z zachowaniem równowagi płci (obecnie jest ich 15 w tym 2 mężczyzn – sic!). Możliwe zatem, że funkcjonują tam jakieś humanistyczno-feministyczne systemy logiczne, które określają stosunek 13:2 jako równowagę.

Regulamin tego tajemniczego ciała międzynarodowego został przyjęty przez ministrów spraw zagranicznych w 2014 roku. Zatem ze strony Polski jeszcze przez Platformę tzw. Obywatelską. Na samym początku objęcia tego stanowiska przez Grzegorza Schetynę. A kto stworzył ten regulamin? Ta informacja jest okryta tajemnicą.

Kto rządzi GREVIO?

Tego możemy się jedynie domyślać analizując Curriculum Vitae Prezes tej instytucji. Jest nią Iris Laurasi z małej Albanii. Swoją karierę rozpoczęła od pracy dla Foundation Soros New York. Pisze o sobie: dziennikarka i działaczka praw kobiet. A jak wiemy termin „prawa kobiet” to sprytny pseudonim matriarchatu. Ma konto na Twitterze, gdzie każdy może jej podziękować (zrób to teraz) za jej troskę o dzieci i ojców: https://twitter.com/luarasi

Kim jest rzecznik?

Marcin Wiącek został wybrany rzecznikiem po 10 miesięcznym pacie w polskim parlamencie. Był forsowany przez PSL i… Jarosława Gowina. To najgorsza rekomendacja dla obywateli. Jarosław Gowin bowiem jest/był? (podobno stracił kontakt z rzeczywistością, gdy pozbawiono go stołka) najprawdopodobniej nieudolnie zakamuflowanym sprzymierzeńcem wielkiego kapitału, a więc także wyciskania obywateli dla zysku garstki elit – w kontekście tak lokalnym, jak i globalnym. Dlaczego jednak cały PiS się zakiwał i poparł tego rzecznika pozostaje zagadką.

Rzecznikowi nadano tytuł dr hab. z dziedziny prawa – określanej w naszych czasach nauką. Pracował na Uniwersytecie Warszawskim w katedrze praw człowieka.

Należy nadmienić, że w Polsce mamy całkiem sporą grupkę “naukowców”, “ekspertów”, i wreszcie zwolenników praw człowieka, którzy jednak nie zauważyli, że od 1989 r. do 2015 r. państwo polskie pozbawiało środków nawet osoby o dochodach poniżej minimum egzystencji (Kwota Wolna od Podatku wynosiła 3091 zł), skazując je w rzeczywistości na utratę zdrowia i powolną śmierć (ewentualnie na szukanie jedzenia po śmietnikach). Natomiast z całą pewnością z uprawniania tych „praw człowieka” zakupiono wiele eleganckich samochodów i została zbudowana nie jedna luksusowa willa dla “ekspertów”.

Prośba do Zbigniewa Ziobro oznacza, że ojcowie nie są obywatelami?

A zatem 2 grudnia tego roku Pan Wiącek stworzył kuriozalne w swojej wymowie pismo, wnoszące absurdalny postulat, jakoby zjawiska alienowania rodzicielskiego nie było. W ten sposób wywiera presje na polskie instytucje forsując mało transparentną, niedemokratyczną, nielogiczną i pozbawioną wglądu w fakty agendę organizacji GREVIO.

Czy zatem rzecznika można uznać z dużym prawdopodobieństwem za agenta obcych wpływów? Oceńcie to sami.

My zadaliśmy kilka pytań i przesłaliśmy je do wiadomości m.in. do Pana Ministra Ziobro.

inf publ RPO GREVIO anon – Dla rzecznika praw obywatelskich Marcina Wiącka ojcowie nie są obywatelami? Prawda jest brutalna

W odpowiedzi na “Dla rzecznika praw obywatelskich Marcina Wiącka ojcowie nie są obywatelami? Prawda jest brutalna”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *