Kategorie
Porady

Dobry Tata szuka Dobrej Mamy, czyli jak po przejściach wybrać najlepszą. Sprawdzony sposób

My tatowie alienowani, nękani i prześladowani przez kobiety bardzo często postanawiamy już nie wiązać się z nikim. Niektórzy jednak nadal lubią kobiety i mają nadzieję, że nie wszystkie są takie, jak ich agresywna i wściekła ex.

Mężczyźni często narzekają, że panie charakteryzują się dużym stopniem materializmu. Znane są przypadki, gdy na portalach randkowych ilość kontaktów mężczyzn, którzy wstawili siebie z drogim samochodem lub z wakacjami w Dubaju, szybowała w górę. To prawda, nie miejmy jednak niewiastom tego za złe, bo tak każe im postępować ich gadzi mózg. Natura powoduje, że kobieta instynktownie wybiera samca, który będzie im i ich (nie w 10%) potomstwu w stanie zapewnić bezpieczeństwo. To znaczy w obecnych czasach pieniądze. Pierwotne instynkty każą im motywować mężczyznę do finansowego rozwoju, dzięki któremu uwiją dobre gniazdko. W dalszej perspektywie wszystko zależy od tego, jak i czy nasza wybranka potrafi to robić skutecznie i subtelnie. Bo my lubimy być motywowani. Inteligentnie.

Zdarzają się przypadki skrajne, gdzie jedynym i głównym celem samicy są zasoby faceta. Taka kobieta jest jak wielka pijawka, której zawsze mało. Ciągle znajduje kogoś, kto ma więcej, lepiej i dalej. Nieustannie kaprysi, marudzi i narzeka, bywa nawet agresywna i ucieka się do rękoczynów, gdy jej koleżanka pojechała na droższe wakacje.

Kobiety są świetnymi aktorkami. Trudno przewidzieć takie zachowanie na początku. Dotąd nie wymyślono sposobu, jak poznać się na takim charakterze zawczasu.

My taki sposób odkryliśmy. I jest bardzo skuteczny

Otóż w fazie zalotów, gdy wszyscy udają, że są piękni, młodzi i bez problemów. Gdy ekscytacja wchodzi na wysoki poziom. Są pierwsze buziaki i przytulania (mniej lub bardziej głębokie 😉 musisz powiedzieć sobie nagle: Stop!

Będziesz musiał kłamać. Ale te kłamstwa na tym etapie są niezbędne dla zachowania spokoju i równowagi w przyszłości. Po związaniu się z panną możesz stać się już bezbronnym łupem. Kłamstwo możemy uznać zatem w tym przypadku za rodzaj altruistycznego wybiegu wobec siebie.

Musisz powstrzymać wszystkie swoje instynkty, pragnienia i zagrać va-bank. Zablefować. Opowiedz swojej nowej fascynacji, że straciłeś masę pieniędzy na giełdzie, że niebawem musisz sprzedać dom, mieszkanie, samochód, cokolwiek. Jesteś spłukany, stałeś się bankrutem, masz długi i zaczynasz wszystko od nowa.

Teraz patrz na jej twarz i zapamiętaj co powie. Pierwsza jej reakcja może zdradzić prawdziwe zamiary i ujawnić rzeczywisty cel jej znajomości z tobą. Jeśli zachowa się przyzwoicie i powie coś w rodzaju:

„Nie martw się. Poradzimy sobie i razem przez to przejdziemy. George Foreman też stracił wszystko i się odbił. Dziś jest milionerem znów”.

Jest duża szansa, że to właściwa kobieta. I może to być ta jedyna pani twojego życia.

Jednak nie poprzestawaj na obserwacji pierwszej reakcji. Bądź czujny. Patrz, co się będzie działo dalej. Jeśli zacznie coraz rzadziej się z Tobą spotykać. Mieć mało czasu. Będzie zapominać odpowiadać na Twoje telefony, gdy wcześniej oddzwaniała natychmiast. Niczym ucięty nożem banan straci dużą część swojego entuzjazmu na Twój widok. To wiedz, że właśnie uratowałeś się przed znacznie większymi problemami w przyszłości. Zaoszczędziłeś mnóstwo czasu, pieniędzy i nerwów.

I co najważniejsze, jesteś znów bezpieczny i przede wszystkim wolny!

Każde rozwiązanie tej sytuacji spowoduje, że to ty wygrywasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *