Wsparcie społecznościowe

Dokonaj dobrowolnego datku wspierając nasze działania ogólnopolskie [akcje i inicjatywy, pomoc prawna, aktywizowanie Tatusiów, rozmowy wspierające i motywujące, opłaty techniczne (domena, serwer, grafiki, administracja, wdrażanie, programowanie) tworzenie pism, opracowania, prowadzenie projektów ogólnopolskich np: “Prawo dla Dobra Dzieci”, obsługa mediów społecznościowych itd.]

Wszystko co robimy jest związane z walką o dobro Dzieci i dobro Tatusiów (i Dobrych Mam) oraz z budową stowarzyszenia Dobry Tata im. Hani z Kłodzka, które pomaga już od dłuższego czasu także Tobie i Twoim dzieciom.

Wesprzyj nas wybierając odpowiedni przycisk (karta kredytowa, Google Pay, Apple Pay)

Skorzystaj z opcji datku w naszym sklepiku z koszulkami i promocjami. Tam możesz zrobić to szybkim przelewem lub BLIKiem. Do dyspozycji pozostawiamy Ci też naszą zrzutkę.

Jeśli nie masz grosza przy duszy, bo np. nie pracujesz, poświęć nieco swojego czasu na rozwój Dobrego Taty (bardzo proste prace propagatorskie lub tak, jak potrafisz, chcesz i lubisz).